اگر می خواهید با کمترین هزینه چیدمان های اتاق تان را رنگی کنید با ما همرا شوید.


آیا می خواهید چیدمان فضای خانه تان را با توجه به بودجه تان تغییر دهید؟ شما می توانید برایچیدمان های مختلف یک سری از وسایل تان را ثابت نگه دارید که همین مساله به بودجه تان بسیار کمک می کند.

دکوراسیونی گرم با رنگ های قرمز :
رنگ های گرمی با تم رنگی قرمز بیشتر مناسب فصل پاییز هستند. یک چراغ رومیزی قرمز می تواند تمام توجه ها را به سمت میز کنار مبلی جلب کند. برای تکمیل کردندکوراسیون تان می توانید از یک فرش با ترکیب رنگی قرمز و سفید، کوسن های قرمز و تلفیقی قرمز و سفید و دو تابلو کوچک قرمز روی دیوارتان استفاده کنید. تنها نکته این است که در استفاده از رنگ قرمز نباید زیاده روی کنید و باید تعادل را رعایت کنید.


دکوراسیونی با رنگ آبی مناسب فصل زمستان :
برای داشتن یکدکوراسیون زمستانی می توانید از رنگ آبی استفاده کنید. برای داشتم این دکور زمستانی ابتدا برای میز جلوی مبلی تان از 3 گلدان سفالی آبی در سایزهای مختلف استفاده کنید. با این کار تمام توجه ها را به میز جلو مبلی تان جلب می کنید. برای کامل کردن دکوراسیون می توانید از یک چراغ رومیزی با پایه آبی، کوسن و فرش هایی با تلیفق رنگی آبی و سفید، یک تابلو نقاشی با زمینه آبی و حتی یک ساعت رومیزی با صفحه آبی استفاده کنید. نکته مهم در اینجا این است که برای به کار بردن رنگ آبی نباید از یک تم آبی استفاده کنید و حتما باید ترکیبی از چند تم رنگ آبی باشد.


دکوراسیونی با رنگ ارغوانی و بنفش برای بهار و تابستان :
رنگ ارغوان یا بنفش روشن رنگ سال 2014 است. در این دکور کانون اصلی مانند دکور اول همان چراغ رومیزی با پایه ارغوانی تیره است. می توانید از یک فرش و کوسن هایی با ترکیب رنگی ارغوانی روشن و سفید استفاده کنید. چون در انیجا از ارغوانی روشن استفاده کرده ایم برای جان دادن به دکوراسیون از رنگ های زرد پر رنگ هم استفاده می کنیم که بیشتر دکورمان را از حالت بهاری به تابستانی سوق می دهد.
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه