10 مدل موی دخترهای فرانسوی


ما آنها را برای لذت بردن از زندگی، و شیک بودن بدون زحمت و پیچیدگی تحسین می کنیم. بعد از خواندن زن های فرانسوی چاق نمی شوند و دیدن فیلم املی سعی کرده ایم مثل آنها غذا بخوریم، خرید کنیم و لباس بپوشیم، و حالا بدنبال تقلید از حلقه موی آشفته ولی شیک آنها هستیم.

1. بافت فرانسوی

این بافت زیبا بین انتخاب های جدید همه دخترهای جوان برای روزهای بادی و زمستانی قرار دارد. آنقدر برای درست کردن این مو تلاش کرده اید که بازوهایتان درد گرفته و دستانتان بی حس شده اند؟ با اضافه کردن اکستنشن به موهایتان حجم و طول موهایتان افزایش یافته و این کار را به راحتی می توانید انجام دهید.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 1

2. موهای دختر تنبل

برای درست کردن این مدل موی شلخته کار زیادی لازم نیست انجام دهید. برای این موهای بهم ریخته فقط کافی است با اسپری نمک دریایی (Drybar Mai Tai Spritzer ($25 کمی به موهایتان حجم بدهید.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 2

3. کوتاه کنید

از لورن کنراد گرفته تا بیانسه، همه چند سانتی از موهایشان را کوتاه کرده اند. اگر شما هم به فکر سبک تر کردن موهایتان هستید و میخواهید موهای بلندتان را کوتاه تر کنید می توانید این عکس را به آرایشگرتان نشان بدهید.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 3

4. مدل پیچ فرانسوی شلخته

اگر عاشق مدل های فرانسوی هستید می توانید عکس این مدل را به آرایشگرتان نشان دهید. یا اینکه خودتان آن را انجام دهید. ابتدا موهایتان را با اسپری Bumble and bumble Surf ($26) آماده کنید و چند لحظه باد سرد سشوار را روی آن بگیرید، سپس موهایتان را به سمتی که دوست دارید پیچانده و با گیره مو محکم کرده و اسپری بزنید تا به همان حالت باقی بماند.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 4

 

10 مدل موی دخترهای فرانسوی

5. مدل نیمه جمع

این مدل موی بریجیت باردویی را در چند مرحله ساده می توانید خودتان در منزل درست کنید. فقط استفاده از اسپری (Kerastase Resistance Double Force ($36 را فراموش نکنید تا موهایتان در مقابل باد محافظت شود.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 5

6. زیاده روی نکنید

مدل و آهنگساز فرانسوی کارولین دو مگره با این موهای ساده و مواج عالی به نظر می رسد. آرایشگر او می گوید:

مهمترین چیز برای شروع داشتن موهای سالم است.

دخترهای فرانسوی خیلی از ماسک مو استفاده می کنند و دخترهای خیلی شیک عاشق موهای براق هستند.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 6

7. فقط بپیچانید

برای اینکه بیشترین حجم را به موهای تاج سرتان بدهید کافی است آنها را دور ابرهای موجود در بازار که مخصوص این کار هستند بپیچید یا اینکه آنها را دور بیگودی بپیچید و تا قهوه آماده می کنید و سری به اینستاگرام میزنید بذارید روی موهایتان بماند.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 7

8. ببافید و جمع کنید

این مدل موی فرانسوی برای روزهایی که خواب مانده اید و برای درست کردن موهایتان عجله دارید فوق العاده است. کافی است موهایتان را به 3 یا 5 قسمت مساوی تقسیم کرده و ببافید. سپس آنها را رو به داخل پیچیده و با سنجاق مو محکم کنید.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 8

9. فرق کج

اگر مدت زیادی است که موهایتان را فرق وسط باز می کنید، الان فرصت خوبی برای امتحان فرق کج است. موهایتان را به یک سمت بدهید و آنهایی که اذیتتان می کنند را با سنجاق محکم کنید.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 9

10. اوریجینال

یک مدل موی دیگر از بریجیت باردو که درست کردن آن برای همه آسان نیست. آنقدر باید موهایتان را پوش بدهید که دست هایتان حسابی خسته می شوند. اما نتیجه ای که می گیرید ارزش این همه زحمت را دارد.

10 مدل موی دخترهای فرانسوی - تصویر 10

آیا به نظر شما این مدل ها ارزش درست کردن را دارند؟ کدام یک از آنها را دوست دارید امتحان کنید؟

 
 

 کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه