گالری ها و مراکز هنری تهران میزبان علاقه‌مندان

گالری ها و مراکز هنری تهران میزبان علاقه‌مندان

گالری‌ها و مراکز هنری تهران با برپایی نمایشگاه‌های متعدد هنرهای تجسمی، میزبان علاقه‌مندان به هنر هستند.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیست و دومین دوره‌ی نمایشگاه «صد اثر، صد هنرمند» با نمایش آثار بیش از ۱۶۰ هنرمند در گالری گلستان افتتاح می‌شود.

 

لیلی گلستان، مدیر گالری گلستان درباره‌ی برپایی این نمایشگاه گفت: مانند سال‌های قبل این دوره از نمایشگاه «صد اثر، صد هنرمند» با نمایش آثاری از هنرمندان پیشکسوت و جوان عرصه هنرهای تجسمی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

بیست و دومین دوره این نمایشگاه ۱۰ مرداد ماه در گالری گلستان به نشانی خیابان دروس، خیابان کماسایی، شماره ۳۴ افتتاح می‌شود و تا ۲۹ مرداد ادامه خواهد داشت.

 

گالری مجموعه آسمان

 

نمایشگاهی از آثار عکاسان کشورهای مختلف دنیا با موضوع خانواده و پیوندهای عاطفی در گالری مجموعه آسمان برگزار می‌شود.

بابک نبی، مسؤول برگزاری این نمایشگاه، درباره این نمایشگاه اظهار کرد: عکس‌هایی با موضوع خانواده و روابط عاطفی انسان‌ها از عکاسان کشورهای مختلف به نمایش گذاشته می‌شود. بخشی از این عکس‌ها قبلا دیده شده و برخی دیگر برای اولین بار است که به نمایش درمی‌آیند.

 

نمایشگاه عکس «خانواده»

 

نمایشگاه عکس «خانواده» روز سه‌شنبه ۳۱ تیر ماه ساعت ۱۷ در گالری مجموعه آسمان به نشانی خیابان ولیعصر، خیابان شهید فلاحی (زعفرانیه)، بالا‌تر از خیابان شیرکوه، شماره ۴۷ افتتاح می‌شود و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۴ برای بازدید از عکس‌های این نمایشگاه به گالری مراجعه کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه