چگونه از رنگ سبز زیتونی در چیدمانخانه مان استفاده کنیم؟


رنگ زیتونی تیره برای دیوارها :
شما می توانید برای دیوارهای تان از رنگ زیتونی تیره استفاده کنید. برای جلوه بیشتر این رنگ تیره میتوانید برای دیوارهای بشقاب های سفیدی با گل های سبز تیره و همچنین یک آینه محدب با قاب قهوه ای طلایی نصب کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 1

می توانید دیوار اتاق نهار خوری تان را سبز زیتونی کرده و برای تزئین این دیوارها از تابلوهای ساده تک رنگ به رنگ های زرد و سبز استفاده کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 2

سبز زیتونی برای اتاق خواب :
برای داشتن رنگ سبز زیتونی در اتاق خواب تان می توانید دیوارهای آن را به رنگ سفید چرک کرده و از تختی که تلفیقی از چوب و چرم است استفاده کنید. فقط دقت کنید که باید رنگ چوب تخت حتما قهوه ای تیره باشد که با رنگ سبز چرم هماهنگی داشته باشد.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 3

ایده های دیگر برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق خواب :
می توانید بیشتر فضای اتاق خواب تان را به این رنگ درآورید. برای این کار ابتدا باید دیوارهای تان را به رنگ سبز زیتونی زده و از یک تخت خواب با سرتخت جیز که آن هم به رنگ سبز زیتونی است استفاده کنید. بهتر است برای تکمیل کارتان از کوسن و یک روتختی با همین تم رنگی استفاده کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 4

اتاق خوابی به رنگ سبز روشن تر :
اگر شما هم جزو افرادی هستید که نمی خواهید خودتان را زیاد درگیر این رنگ کنید م یتوانید فقط از یک تخت به رنگ سبز روشن استفاده کنید. در این جا برای داشتن جلوه بیشتر تخت تان می توانید از یک تابلوی چوبی برای بالای تخت تان استفاده کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 5

تلفیق نارنجی و سبز برای اتاق نهارخوری :
ایده ای دیگر برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق نهارخوری تلفیق آن با یک رنگ دیگر است. شما می توانید برای دیوارهای اتاق نهارخوری تان از یک کاغذ دیواری تلفیقی از رنگ سبز و نارنجی استفاده کنید و برای کف اتاق هم از یک کفپوش یا موکت به رنگ سبز یک دست. برای کامل تر شدن دکوراسیون تان هم باید از یک مبلمان به رنگ نارنجی استفاده کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 6

سبز زیتونی تیره برای اتاق نشیمن :
برای این دکور سعی کنید رنگ سبز کاناپه ای که در چیدمان تان از آن استفاده می کنید با رنگ دیوار یکی باشد. برای کامل تر شدن دکوراسیون تان باید از آینه های کوچک و بزرگ محدب و یک میز جلومبلی به رنگ سفید استفاده کنید.
اگر در اتاق نشیمن تان از کتابخانه هم استفاده می کنید باید رنگ آن از رنگ دیوارها یک درجه روشن تر باشد.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 7

استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق مطالعه :
رنگ سبز یکی از رنگ هایی است که باعث ایجاد آرامش در هر شخصی می شود. به هین دلیل استفاده از رنگ سبز برای اتاق مطالعه یک پیشنهاد بسیار عالی است. 
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 8

استفاده از رنگ سبز برای ورودی خانه :
اگر می خواهید مسیر ورودی خانه تان همیشه پرنور بوده و فضای آن بزرگتر به نظر برسد و در عین حال هم از رنگ سبز در آن استفاده کنید، می توانید از یک کاغذ دیواری به رنگ سفید که گلهایی به رنگ سبز دارد استفاده کنید.
چگونه خانه ای به رنگ سبز زیتونی تیره بچینیم؟ - تصویر 9تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه