پیشنهادهای عالی برای دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

ایا شما هم به دنبال ایده هایی برای دکور داخلی اتاق نشیمن های کوچک هستید؟اتاق نشیمن های کوچک می تواند به همان زیبایی اتاق نشیمن های بزرگ شود

 

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

 

از این 4 راز طراحان معروف برای دکور اتاق نشیمن کوچک خود استفاده کنید که می تواند در فضای شما احساس دنج و راحتی به جای احساس تنگی جا دهد.
زمانیکه شما تنها یک اتاق برای استراحت ، تماشای تلویزیون ، کتاب خواندن و سرگرمی دارید این مسئله می تواند برای دکور آن مشکل ساز باشد چرا که استفاده از فضای آن و دستیابی به تمام اهدافی که دارید کار سخت و مشکلی است.

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

خبرهای بسیار فوق العاده ای برای شما دارم/ زمانیکه شما برای حل مشکل تنگی جای اتاق نشیمن خود از این راه حل ها استفاده می کنید نیازی نیست که حتما اتاقی بزرگ و مدرن برای داشتن یک دکور فوق العاده داشته باشید. این ترفند به شما کمک می کند که از کوچکترین فضای موجود بیشترین استفاده را ببریدو چرا که این ایده ها چشم نوازند.

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

 

سازماندهی مبلمان ها

مبلمان های چند منظوره برای راحتی و استفاده مناسب از فضا به شما کمک می کند که از کوچکترین فضای موجود استفاده بهینه ای داشته باشید.
کاناپه های تختخواب شود می تواند به جای کاناپه و تخت استفاده شود اگر آپارتمانی استودیو مانند دارید می توانید از این ترفند استفاده کنید. با داشتن اتاق نشیمنی زیبا و مدرن در روز و اتاق خوابی راحت در شب که همه اینها در یک اتاق قرار گرفته اند بهترین استفاده را از فضای خود ببرید.
مبلمان های مرتفع روی پایه های بلند و باریک و دسته های آن و صندلی ها به شما کمک می کند که فضایی بازتر و راحت تر داشته باشید.

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

 

ایده های موثر

دکور کردن اتاق نشیمن با مبلمان ها تاثیری مستقیم به احساسی که شما از فضا دارید و احساس بزرگی آن ایجاد می کند.لوازم تزئینی ظریف و طرح دار می تواند احساس چشم نواز بودن را به بیننده القا کند.
می توانید از اتاق مجاور کمی فضا قرض بگیرید و اتاق ها را با پارچه های وابسته به هم وصل کنید. از یک طرح مناسب کف اتاق یا دیوار استفاده کنید که تاثیری مستقیم بر اتاق ها دارد و به فضای تنگ و دنج اتاق نشیمن کوچک شما احساس بازتری می دهد.

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

 

دکور کردن

آزاد کردن فضای کف اطاق و استفاده از فضای عمودی نیز می تواند یک گزینه موثر دیگر در دکور اتاق نشیمن شما باشد. دیوارها را با استفاده از قفسه ها و کتابخانه تقسیم بندی کنید جایی که براحتی می توانید وسایل تزئینی و کتاب های خود را در آن قرار دهید.
از مبلمان های قابل حمل در کمدها کمک بگیرید تا فضای محدود شما خفه و کوچک به نظر نرسد.از این ترفندهای طراحان مشهور برای دکور کردن با مبلمان ، روشنایی ، تاثیر وسایل تزئینی در خانه برای احساس بزرگی در اتاق های نشیمن کوچک بهره بگیرید. با استفاده از این ایده های کوچک تاثیری شگرف را در خود و خانواده تان ایجاد کنید و راحت تر زندگی کنید.

دکوراسیون اتاق های نشیمن کوچک

 

 

 

 

منبع:ileev

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه