به گزارش فان کمیاب آنلاین ، حمید‌رضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد. سیاسی دو هفته قبل به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد. خواجه‌وند: پرونده‌های بر جای مانده از مدیریت‌های قبلی منجر به صدور قرار بازداشت شد. سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: پرونده‌های بر جای مانده از مدیریت‌های قبلی منجر به صدور قرار بازداشت برای سیاسی شد و اقدامات لازم برای حل این موضوع در حال انجام است. به گزارش فارس، مهدی خواجه‌وند در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گف ...

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بازداشت شد

 

به گزارش فان کمیاب آنلاین ، حمید‌رضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد.

سیاسی دو هفته قبل به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

خواجه‌وند: پرونده‌های بر جای مانده از مدیریت‌های قبلی منجر به صدور قرار بازداشت شد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: پرونده‌های بر جای مانده از مدیریت‌های قبلی منجر به صدور قرار بازداشت برای سیاسی شد و اقدامات لازم برای حل این موضوع در حال انجام است.

به گزارش فارس، مهدی خواجه‌وند در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل پرونده‌های حقوقی که از ادوار گذشته باقی مانده است، هر از چند گاهی باشگاه با مشکلاتی روبرو می‌شود. در این ارتباط بازداشت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز اتفاق افتاد. سیاسی به دلیل پرونده‌هایی که مربوط به مدیریت‌های قبل از وی بود با این مساله روبرو شدند که در نهایت منجر به صدور قرار بازداشت ایشان شد.

وی ادامه داد: البته این قرار بازداشت مربوط به شخصیت حقوقی وی می‌شود و چنانچه فرد دیگری عهده‌دار سمت مدیر عاملی پرسپولیس بود با این مساله روبرو می‌شد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از نظر حقوقی، روال کار اینگونه است که بازپرس بعد از انجام بازپرسی ملزم به صدور یکی از قرارهای تامینی است که قرار بازداشت، از جمله آنهاست. البته این قرار باید به تائید دادستان برسد و تا آنجایی که ما در جریان هستیم هنوز این تائید محقق نشده است.

وی در ارتباط با ادامه روند پرونده افزود: در حال حاضر تلاش بر این است که این قرار به قرار مناسب‌تری بدل شود. پس از آن پرونده همان روالی را طی خواهد کرد که دعاوی حقوقی در سیستم قضایی طی می‌کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره پاره‌ای شبهات مطرح شده در مورد بازداشت مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از سوی منابع غیر رسمی تاکید کرد؛ مشکل پیش آمده دقیقاً به همان مواردی مربوط می‌شود که اعلام شد و مساله دیگری در میان نیست.

اخبار حکایت از این دارد که سیاسی به زندان اوین منتقل شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه