فضای روحانی آهنگ ” شهر باران “

فضای روحانی آهنگ " شهر باران "
“بهروز صفاریان” آهنگساز گفت: آهنگ شهرباران با فضای روحانی خود به مخاطب احساس پرواز می‌دهد.

“بهروز صفاریان”، آهنگساز در گفتگو با خبرنگار موسیقی باشگاه خبرنگاران در خصوص برنامه‌های ماه مبارک رمضان گفت: در ماه رمضان بیشتر برنامه‌های تلویزیونی و آثار موسیقیایی بیشتر بار غمگین وجود دارد و انرژی و فضای مثبتی را به مخاطب القا نمی‌کنند. در صورتی که باید کارها به گونه‌ای باشند که به مردم انرژی مثبت بدهد.

وی افزود: آخرین کاری را که به مناسبت ماه مبارک رمضان آهنگسازی آن را انجام داده ‌ام آهنگ “شهر باران” با صدای “محمد علیزاده” بوده است و خوشحالم از اینکه در این آهنگ به فضای غمگین پرداخته شده و اگر متخصصان موسیقی بخواهند این آهنگ را تحلیل کنند متوجه می‌شوند در این آهنگ از ملودی و فضایی استفاده شده که غمگین نیست این قطعه به طور کامل فضایی روحانی دارد و به مخاطب احساس پرواز می‌دهد.

صفاریان عنوان کرد: در حال حاضر به یاد ندارم کدام یک از کارهای گذشته‌ام در حال و هوای رمضان ساخته شده‌اند اما اگر هم بوده‌ان به اندازه‌ی شهر باران موفق نشده است.

وی ادامه داد: از دلایل دیگر کم کاری‌ام درحوزه‌ی کارهای مناسبتی می‌توان به این امر اشاره کرد که فکر زیادی درباره‌ی لزوم تولید اثری مستقل درباره‌ی یک کار مناسبتی در ذهن خود نپرورانده بودم، زیرا این جمله آثار خوب از آب در نمی‌آیند برای مثال آهنگ دروازه‌های دنیا مورد استقبال قرار نگرفت و حتی چون این کار در محور قرار داشت بیشتر از بقیه‌ی آثار جام جهانی به آن حمله کردند. هرچند هیچ کدام از آثاری که به مناسبت جام جهانی ساخته شد مورد استقبال قرار نگرفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه