این هنرمند طی یک مصاحبه‌ انحصاری با مجله Woman's Day for Latinas بهترین نکات در مورد انتخاب پوشش، لوازم مقرون به صرفه و بیشتر از آن را ارائه کرد. علاوه بر آن اخباری در مورد آدم‌های معروف به ما داد که شما نمی‌خواهید آن‌‌ها را از دست بدهید.


راب زنگردی ( Rob Zangardi) نیمه‌ یکی از بهترین تیم‌های دونفری طراحان مد در هالیوود است. نیمه‌ی دیگر ماریل هان (Mariel Haen) است. این دو در 10 طراح برتر در لیست 2014 هالیوود ریپورتر بودند. 
1 - زمانی که شما برای یک مشتری لباس طراحی می‌کنید، چگونه مطمئن می‌شوید که لباس انتخابی شما در حالی که شخصیت او را نشان می‌دهد اثری از سلیقه‌ شما را هم در خود دارد؟
مهم‌ترین نکته در طراحی لباس برای دیگران این است که آن‌ها در لباسی که شما پیشنهاد کرده‌اید احساس راحتی بکنند. برای این کار شما باید لباس را برای فرم بدن همان شخص انتخاب کنید، مطمئن شوید که آن را می‌پسندد و در نهایت اندکی ریسک هم در آن وجود داشته‌باشد. دو مورد اول به مشتری بستگی دارد. قسمت ریسک جایی است که ما نظر و مدل خودمان را اعمال می‌کنیم. این یک کار مشترک است ولی شما در لباس همه‌ مشتری‌های ما اثری از طراحی ما دو نفر می‌بینید.

2 - دو نفر از مشهورترین مشتری‌های شما جنیفر لوپز و شکیرا هستند. تفاوت اصلی در طراحی لباس برای این دو در چیست؟
جنیفر پر زرق و برق و زنانه است و همیشه اثری از طراحی خیابانی Bronx در لباس‌های او است که دیگر پایدار شده ‌است. وقتی لباس‌هایی که او می‌خواهد روی صحنه بپوشد را انتخاب می‌کنیم، سعی می‌کنیم پارچه و لباس طوری باشد که او بتواند به راحتی برقصد و حرکت کند و حرکات دشوار را انجام بدهد. از طرف دیگر شکیرا بیشتر مدل بین‌المللی rock 'n' roll را می‌پسندد. برای او ما از شکل‌های بیشتری استفاده می‌کنیم تا رنگ. او دوست دارد که روی صحنه حرکت کند، گیتار بزند، چند ضربه به طبل بزند و ... . لباس باید این اجازه را به او بدهد.
طراح مد جنیفر لوپز و شکیرا همه چیز را فاش می‌کند - تصویر 1

3 - هر دوی آن‌ها در طی شش سال گذشته مادر شده‌اند. آیا سلیقه‌ آن‌ها در نوع لباسی که می‌پسندند بعد از اینکه مادر شدند تغییر کرد؟
این حالت زنانگی و تکامل در لباس آن‌ها در فرش قرمزها مشخص است. دیگر اهمیت چندانی به زم��ن نمی‌دهند و جرات بیشتری در سبک پوشش خود پیدا کرده‌اند. به نظرم به خاطر بچه دار شدن است. آن‌ها دیگر به پوشش اهمیت خیلی زیادی نمی‌دهند و به حس درونی خود بیشتر اهمیت می‌دهند.

4 - آیا هیچ کدام از آن‌ها راز خاصی در سبک پوشش یا زیبایی دارند که برای خوانندگان جالب باشد؟
شکیرا در اکثر اوقات خودش آرایش خودش را انجام می‌دهد که این موضوع خیلی فاش نشده است. جنیفر از خط چشم ساده مشکی و ریمل L'Oreal's volume خوشش می‌آید.

5 - در حالی که لیست مشتری‌های شما انقدر متنوع است، شما چطور برای افراد با بدن‌ها و رنگ پوست‌های متفاوت لباس طراحی می‌کنید که مشتری به بهترین حالت خود دیده شود؟
همه چیز مربوط به رخ کشیدن بهترین ویژگی هر نفر و امتحان کردن چیزهای مختلف روی آن‌ها برای آن‌که بهتر به نظر برسند است. شما ممکن است ندانید که برخی رنگ‌های خاص به پوست و موی شما بیشتر می‌آید. یا بعضی پارچه‌ها اندام شما را مناسب‌تر نشان می‌دهند. خیلی مهم است که شما همه چیز را امتحان کنید و ببینید که چه ترکیبی از همه بهتر است. ما از داشتن مشتری‌هایی که جرات این کار را دارند خوشحال می‌شویم.

6 - آیا شما نکته‌ای برای خواننده‌های ما دارید که با استفاده از آن بتوانند همزمان که مناسب سن لباس می‌پوشند خوب و به روز جلوه کنند؟
وسایل تزئینی، طرح پارچه و رنگ نکات کلیدی هستند. از این نکات در کنار انتخاب طرح‌های کلاسیک مثل دامن کوتاه تنگ یا شلوار فاق بلند و دم‌پا گشاد خوب استفاده کنند. و لطفا محدودیت سنی را کنار بگذارید چون ما این پیشنهادها را به همه مشتری‌های خودمان که می‌خواهند خوب به نظر برسند می‌دهیم.
طراح مد جنیفر لوپز و شکیرا همه چیز را فاش می‌کند - تصویر 2

7 - به نظر شما خانم‌ها چه چیزهایی را حتما باید در کمدشان داشته‌باشند و همینطور چه چیزهایی ارزش اندکی خرج بیشتر را دارند؟
موارد کلیدی : یک کت خوش دوخت مشکی، جین تنگ مناسب، پاشنه بلندهای کلاسیک ساده، عینک دودی با فریم بزرگ مشکی و یک کت چرم مناسب هیکل.
همچنین خرج کردن بیشتر روی کیف و کفش باعث می‌شود کل لباس شما گران قیمت به نظر برسد. اگر شما می‌خواهید ولخرجی کنید، آن را این‌جا انجام بدهید. این بهترین راه تنظیم کردن قیمت است.

9 - طرح‌های مورد علاقه‌تان در فرش قرمزکه خودتان آن را درست کرده‌اید کدام است؟
جنیفر لوپز در کفش Zuhair Murad‎ در مراسم گلدن گلوب 2013
ریهانا (Rihanna) با لباس Dolce & Gabbana در مراسم Met Gala 2009
Rachel McAdams با لباس قرمز Marchesa در جشنواره کن 
شکیرا با لباس آبی Julien MacDonald در مراسم جوایز بیلبورد
جنیفر لوپز در لباسDonna Karan  در مراسم جوایز بیلبوردتهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه