شادابی پوست با یخ آرایشی

شادابی پوست با یخ آرایشی ، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

شادابی پوست با یخ آرایشی

شادابی پوست با یخ آرایشی

 

 

با این یخ ها میتوانید شادابی پوست خود را بدست آورید:

 

یخ چای سبز: مقداری چای سبز دم کشیده را درون قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن روزی 2 بار این قالب ها ی یخ را به روی پوست خود بمالید ، این نوع یخ باعث افزایش طراوت و شادابی پوست خواهد شد.

 

یخ آب برنج : مقداری از آب برنجی که در حال جوشیدن است را بردارید و پس از سرد شدن درون قالب های یخ بریزید و یخ حاصله را روزی 2 بار روی پوست خود بمالید ، این کار باعث از بین رفتن لک های پوستی می شود وقابل ذکر است که این نوع یخ را فقط تا 3 روز می توان در یخچال نگه داری کرد.

 

یخ معدنی : مقداری آب معدنی را در قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن ، تکه های یخ را روزی 2 بار به روی پوست خود بمالید ، این کار باعث تحریک جریان خون به روی پوست شما می شود.

 

یخ آب لیمو : نصف آب لیمو و چند تکه از لیموی تازه را همراه با مقداری آب تصفیه شده درون قالب های یخ بریزید و یخ ها را روزی 2 بار به روی پوست خود بمالید این نوع یخ باعث لطافت پوست شما می شود.

 

 

یخ آب هندوانه : مقداری آب هندوانه را درون قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن تکه های یخ را روزی 2 بار به روی پوست خود بمالید و پس از 15 دقیقه با آب سرد پوست خود را بشویید ، این نوع یخ باعث شفافیت پوست می شود.

 

نکته : یخ آرایشی را همیشه باید به روی پوست تمیز و بدون آرایش استفاده نمایید.

 

 

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه