رکوردشکنی « رد کارپت » رضا عطاران

رکوردشکنی رد کارپت رضا عطاران
«رد کارپت» با فروش ۸۳ میلیونی‌اش در یک شب توانست رکورد فروش تاریخ سینماهای «آزادی‌» و «زندگی» را جابه‌جا کند.

علی سرتیپی گفت: « رد کارپت » با فروش ۸۳ میلیونی‌اش در یک شب توانست رکورد فروش تاریخ سینماهای «آزادی‌» و «زندگی» را جابه‌جا کند.
پخش کننده فیلم سینمایی « ردکارپت » در گفت‌وگو با «ایسنا»، درباره آخرین وضعیت فروش این فیلم اظهار کرد: مجموعه فروش «رد کارپت» تنها در تهران و پس از یک هفته اکران به ۳۰۵ میلیون تومان رسید، این در حالی است که ما اکنون در ماه مبارک رمضان قرار داریم و شاید هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که این فیلم بتواند به چنین فروشی دست پیدا کند.
وی ادامه داد: نکته جالب توجه این است که رد کارپت رضا عطاران در یک هفته اکران خود توانسته چندین رکورد را جابه‌جا کند. به‌عنوان مثال سینما «آزادی» در روز پنج‌شنبه ۱۲ تیرماه برای این فیلم ۲۵ میلیون تومان بلیت فروخته است که این رقم در تاریخ این سینما بی‌سابقه است، چون بالاترین فروش این سینما به آخرین روز اکران «گشت‌ارشاد» مربوط بود که ۱۵ میلیون تومان فروخت.
مدیرعامل فیلمیران افزود: رکورد دیگر فروش ۵/۱۴ میلیون تومانی پردیس زندگی برای این فیلم بود که سابقه نداشت. بالاترین میزان فروش این سینما تاکنون ۱۰ میلیون تومان بوده است. همچنین پردیس سینمایی ملت نیز تنها در پنج‌شنبه شب گذشته ۱۰ میلیون تومان بلیت فروخته است.
سرتیپی سپس با اشاره به فروش ۸۳ میلیون تومانی فیلم سینمایی « رد کارپت » در یک روز در ماه مبارک رمضان گفت: چنین فروشی برای یک روز در ماه رمضان فوق‌العاده و غیرقابل تصور است. باید از تمام دوستان که در این زمینه همکاری می‌کنند، تشکر کنم به ویژه باید از کارکنان سینماآزادی که شب گذشته چندین سانس ویژه را مدیریت کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
این فیلم از ۵ تیر ماه روی پرده سینماها رفته و اکنون در ۲۵ سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرستان اکران می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه