داشتن پوست زیبا با این روش ها

داشتن پوست زیبا با این روش ها - تصویر 1

 

داشتن پوست زیبا با این روش ها

برای همه افرادی که مایلند پوستشان را تحریک و تقویت کنند تا پوست پذیرش بیشتری برای مراقبت های ویژه پیدا کند.برای همه افرادی که پوست چرب دارند و مایلند تولید چربی پوستشان را تنظیم و کنترل کنند.جلبک پودر شده در صورت استفاده به شکل ماسک یک روش درمان دریایی واقعی برای صورت است آلودگی ها را از عمق پوست بیرونمی کشد و مواد معدنی سرشار خود و ویتامین هایش را به پوست انتقال می دهد. پوست شادابی و درخشندگی خود را باز می یابد.

 

برنامه استحکام و ضد افتادگی با پروکلاژن دریایی :

در این برنامه پوست حالت طبیعی خود را باز می یابد, خطوط چهره لطیف و ملایم می شوند و صورت روز به روز جوان تر می شود.استحکام و ضد افتادگی با پروکلاژن دریایی,شادابی و درخشندگی پوست

 

برنامه کامل ضد پیری :

عصاره غنی هورمون های طبیعی جلبک ها شماره یک در دنیا: الکسیر مراقبت استثنایی جوانی کامل برای همه افرادی که بالاتراز40 سال که در پوستشان علائم کمبود هورمونی مشاهده می شود.


درمان اکسیژن رسانی و سم زدایی پوست :

آلودگی هوا، استرس، انواع زندگی منفی، تغذیه رسانی سلولی پوست را از بین می برد و اپیدرم را نابود کرده، اولین آثار پیری بروز می کند. برای مبارزه با این مشکل تالگو درمان قوی ای را ابداع کرده است.تاثیرات: اکسیژن گیری پوست را زیاد می کند و از ورود سم به پوست و پیرشدن آن جلوگیری می کند.

 

برنامه ضد لک و روشن کنندگی تالگو :

.بخش مهمی از مشکلات پوستی به دلیل عدم توزیع یکنواخت ملانین در سطح پوست می باشد که ایجاد لک می کند.

 

برنامه ضد چروک با استفاده از ماده اولیه دریایی (ماده بنیادی)

حفظ و بازسازی سرمایه جوانی یکی از فعالیتهای اصلی لابراتوارهای تالگو می باشد. برنامه های تالگو تلفیقی از بیوتکنولوژی وشیمی است تا بتوانیم از عمق اقیانوس ها و از دل گیاهان مواد فعالی را استخراج کنیم که می توانند جوانی پوست را به آن بازگردانند.

 

داشتن پوست زیبا با این روش ها - تصویر 2

 

برنامه هیدراتاسیون مطلق با استفاده از سومارین :

کم آب شدن پوست یکی از رایجترین شرایطی است که برای پوست پیش می آید. همه انواع پوست از جمله پوست های چرب یا خشک ممکن است دچار کم آبی شود در صورت فقدان مراقبت های مناسب برای هیدراته کردن پوست، پوست زودتر پیر می شود و نشانه های اختلالات عروقی در آن ظاهر می شود.

 

برنامه جوانی نگاه :

برای همه افرادی که مایلند با مراقبتهای ویژه، جوانی و درخشندگی دور چشم های خود را باز یابد

 

برنامه پوست حساس:

سرخی ، سوزش های خفیف، کشیدگی؛ مشکلات روزمره پوستهای حساس، محصولات پوست حساس آستانه تحمل را افزایش می دهد و از .پوست در برابر صدمات خارجی حفاظت می کند

 

درمان مغذی، تغذیه کننده و ضد چروک:

این درمان برای پوست های ظریف، شکننده و حساس توصیه می شود این درمان تسکین بخش، نرم کننده، سفت کننده و ضد چروک است

 

انواع روش های استفاده از بادام

1- ماسک بادام برای روشن تر کردن پوست

دو عدد بادام در داخل شیر بریزید و هنکام خواب به صورت خود بمالید.

2- ماسک روغن بادام و موم برای تقویت پوست

 

داشتن پوست زیبا با این روش ها - تصویر 3

 

مواد لازم:

14 گرم موم سفید

84گرم روغن بادام

28 گرم لانولین

28 گرم گلاب

 

طرز تهیه و استفاده:

موم سفید و لانولین را روی بخار آب گذاشته تا با هم آمیخته شوند بعد روغن بادام و گلاب را به آرامی در آن ریخته و هم بزنید تا مخلوط شود. این کرم را در ظرف در بسته ای بریزید و هر روز از آن برای نرمی و تقویت پوستتان استفاده کنید.

 

3- ماسک روغن بادام و خامه:

مواد لازم:

- خامه

- روغن بادام

- گلاب

 

طرز تهیه و استفاده:

برای نرم تر شدن پوست خشک و زبر دو قاشق چای خوری خامه (سرشیر) را با یک قاشق چای خوری روغن بادام وچند قطره گلاب مخلوط کنید. ماسک حاصل را به صورت خود بزنید و بگذارید به مدت نیم ساعت بماند سپس صورت خود را با آب بشویید.

 

4- ماسک روغن بادام و پرتقال:

مواد لازم:

- تخم مرغ

- آب پرتقال

- بادام

- شیره نارگیل

 

طرز تهیه و استفاده:

یک زرده تخم مرغ، یک قاشق مربا خوری آب پرتقال و یک قاشق مربا خوری روغن بادام با شیره نارگیل اضافه کرده و به صورت بمالید و پس از بیست دقیقه بشویید. این ماسک برای زیبایی صورت مفید است.

 

گردآوری: مجله ی اینترنتی دلگرم

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه