خانه ای زیبا با دکوراسیون شاد

مردم فکر می کنند تزیین خانه شان با رنگ های تند، اونها رو عصبی و پریشان می کند. کار کردن با رنگ های تند اونقدر ساده نیست، مخصوصا اگر با رنگ ها مهربان نباشید. با این حال، وقتی این کار را کنید، به ارزش کارتان پی خواهید برد.

 

خانه ای زیبا با دکوراسیون شاد

در اینجا 10 دلیل برای تریین خانه با  رنگ های تند وشاد برای شما آورده ایم:

1- رنگ تند زیباست.

همه زیبایی را دوست دارند. طراحی دکور، همه عناصر فضای طرح را چشم نواز می سازد و یا سبب می شود اون ها نسبتا جذاب تر به نظر برسند. طراحی دکور اگر به نحوی متناسب با رنگ آمیزی تند انجام شود، هیچ آسیبی به فضای طرح نمی رساند.

2- رنگ های تند نواقص و عیوب خانه را پنهان می کنند.

تصور کنید یک نقص سیم کشی برق در اتاق نشیمن دارید که نمای زشتی دارد و نمی توانید روی اون رو خوب بپوشانید. نقاشی دیوار با یک رنگ تند زیبا یا قالیچه حقیقتا سبب می شود که این نقص به چشم نیاد.

بسته به اینکه چقدر در انتخاب رنگ و جای مناسب برای نقاشی مهارت داشته باشید، حتی می توانید روی نقص را بطور کامل بپوشانید.

3- این روش به متمایز ساختن فضاهای کوچک کمک می کند.

شما می توانید راه های زیادی را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید. این کار رو می توانید با استفاده از لوازم و متعلقات، نقاشی دیوار یا حتی نقاشی کف انجام دهید.

استفاده از رنگ های تند، مخصوصا در کف و دیوار، به متمایز ساختن فضاهای کوچک مثل ورودی ها، راهروها و حتی دستشویی کمک می کند.

4- رنگ تند سبب می شود منزل شما قیمتی تر به نظر برسد.

کیه که نخواد در یک خانه چند میلیارد دلاری زندگی کند؟ دکوراسیون پررنگ در واقع سبب می شود خانه شما "بهتر از اون چیزی که هست به چشم بیاد".

نیاز نیست پول خیلی زیادی داشته باشید تا خانه شما گران به نظر برسد. می توانید برای دکوراسیون منزل خود و خلق هر منظره ای که بخواهید با رنگ ها، بخصوص رنگ های تند بازی کنید.

 

خانه ای زیبا با دکوراسیون شاد

خانه ای زیبا با دکوراسیون شاد

5- رنگ تند خانه شما را روشن تر و دلبازتر خواهد کرد.

رنگ های تند به انرژی اتاق شما می افزایند. اونها حال و هوای دیگه ای به خانه شما می دهند.

6- دکوراسیون با استفاده از رنگ های تند، فضاهای کوچک را بزرگتر می کند.

اکثر مردم مخالف ایده استفاده از رنگ های تند برای فضاهای کوچک هستند. در واقع، ممکن است قبل از دیدن قضاوت کنید و این کار باعث می شود فضای شما حتی کوچکتر هم به نظر برسد.

اما رنگ تند واقعا فضاهای کوچک را بزرگ تر نشان می دهد. استفاده از نقش های گرافیکی بزرگ با رنگ تند، گلدار یا حتی کاغذی، فضایی خواهد ساخت که مقداری بزرگتر و جادارتر از اونی که واقعا هست به نظر می رسد.

7- استفاده از رنگ تند، قوه خلاقیت و ابتکار شما را به چالش می کشد.

آیا شما ذوق و ابتکار دارید؟ اگر خودتان را تست نکرده باشید، هرگز به اون پی نخواهید برد. گرایش شما به استفاده از رنگ های تند در دکوراسیون منزلتان، نشانه ای از خلاقیت شماست. این یک شانس است که با اون می توانید میهمانان خود را هیجان زده کنید.

8- طراحی دکوراسیون با رنگ تند جان تازه ای به مبلمان قدیمی و فرسوده شما می دهد.

امکان ندارد بتوانید از عهده بازسازی کامل خانه خود برآیید، اما می توانید قیافه جدیدی به آن بدهید. برای مثال، یک نیمکت قدیمی با بالش و کوسن به رنگ تند می تواند خیلی بهتر به چشم بیاد.

به همین ترتیب، انداختن یک قالیچه زیبا به رنگ تند در کف حمام، می تواند منظره تر و تازه تری به وان قدیمی حمام شما بدهد.

9- رنگ تند، بیانگر روحیات شماست.

همه ما در برخی جاها روحیات خودمان را از طریق رنگ ها و طرح ها ابراز می کنیم. رنگ لباسی که می پوشیم یا رنگی که در تزیین خانه از آن استفاده می کنیم، می تواند بیانگر روحیات ما باشد.

استفاده از رنگ های تند برای دکوراسیون منزل نیز خود بیانگر روحیات شماست.

10- رنگ تند، یکنواختی فضای اطراف شما را از بین می برد.

رنگ تند ملالت و خستگی را از فضای اطراف شما می زداید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه