ترفند ارایشی برای كشيده ‏تر شدن صورت گرد

ترفند ارایشی برای کشیده ‏تر شدن صورت گرد، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

 ترفند ارایشی برای كشيده ‏تر شدن صورت گرد

 

 ترفند ارایشی برای کشیده ‏تر شدن صورت گرد

 

هر صورتی فرم و ویژگی‌های خاص خودش را دارد اما گاهی برحسب سلیقه یا حتی برای تنوع دوست داریم مدل صورت خود را کمی تغییر دهیم یا کاری کنیم که ایرادهای آن را بپوشانیم؛ این مسئله شاید برای کسانی که صورت‌هایی چاق و گرد دارند بیشتر پیش بیاید، درست است که آنها دوست دارند خود را لاغر کنند

 

تا صورت‌شان هم کشیده‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد ولی لاغری به این راحتی‌ها نیست یا حداقل به سرعت به دست نمی‌آید؛ این مطلب برای خانم‌هایی است که صورتی نسبتا چاق و گرد دارند ولی دوست دارند بدون رژیم لاغری صورت‌شان کشیده و لاغر جلوه کند. اینها روش‌هایی است که خیلی از هنرمندان و بازیگران معروف برای کشیده به نظر رسیدن صورت‌شان از آن استفاده می‌کنند.

 

 

صورتم پهن و گرد است. می‌خواهم برای عروسی خواهرم شینیون کنم. مدل فرق از وسط به من می‌آید؟ اگر نه چه مدلی بهتر است؟

مدل فرق از وسط در صورتی به شما می‌آید که انتهای موها به پشت گوش سنجاق نشوند و به حالت آزاد دور صورت شما قرار بگیرند. با این شینیون از دو طرف پهنای صورت‌تان پوشیده می‌شود و صورت‌تان کشیده به نظر می‌آید. بهتر است شینیون‌تان را زیاد حجیم و بزرگ درست نکنید. مدل‌های کلاسیک و ساده برای صورت‌های پهن بهترین انتخاب است.

 

 


برای ترکیب کرم پودر و پنکیک چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ مثلا روی کرم پودر برنز باید چه رنگی از پنکیک را زد و چقدر؟

همیشه پنکیک باید یک درجه تیره‌تر از رنگ پوست باشد تا رنگ خود را از رنگ پوست جدا کند. چربی کرم پودری که استفاده می‌کنید، باید متعادل باشد تا روی پوست شما به خوبی بنشیند. از کرم پودری که زردی دارد، نباید اصلا استفاده کنید. ترجیحا کرم پودر باید هم‌رنگ پوست باشد. شناخت نوع پوست هم در این زمینه بسیار مهم است و بستگی به آرایش شب و روز شما دارد. به‌عنوان مثال روی کرم پودر برنز باید از پنکیک‌های طلایی، آجری یا برنز استفاده کنید. مقدار آن هم سلیقه‌ای است.

 

ترفند ارایشی برای كشيده ‏تر شدن صورت گرد

 

مدت‏هاست سعی می‏کنم سیاهی و پف زیر چشمم را از طریق کرم پودر بپوشانم اما بعد از ساعتی دوباره زیر چشمانم سیاه می‏شود. چه کار کنم تا این مشکل برطرف شود؟

برای برطرف کردن سیاهی و پف زیر چشم، راهی آسان را به شما پیشنهاد می‌کنم. پنبه را داخل شیر کم‌چرب آغشته کرده و شب‌ها قبل از خواب زیر چشم‌های خود بمالید. این کار باعث می‌شود سیاهی دور چشم‌های شما به مرور زمان کم‌رنگ‌تر شود. برای بر طرف‌کردن این مشکل باید بدانید که خواب، آرامش، ورزش و تغذیه مناسب از مهم‌ترین فاکتور‌های اساسی برای پوست شما هستند.

 

 

گردن کوتاهی دارم، به همین دلیل هیچ وقت نمی‌توانم موهایم را شینیون کنم. به نظر شما بهترین مدل شینیون برای من چه مدلی است؟

برای گردن‌های کوتاه شینیون‌های بالای سر و پشت سر پیشنهاد می‌شود. شینیون بالای سر به گردن و صورت شما کشیدگی و به سر و صورت تان شکل بهتری می‌دهد. پیشنهاد من این است  که حتما از شینیون‌های جمع‌تر استفاده کنید.

 

 


چانه‌ام مثلثی و کشیده است. با سایه زدن می‌توانم چانه‌ام را کوچک‌تر کنم؟ چگونه باید از این روش استفاده کنم؟

روش سایه زدن می‌تواند کمک کند باید با استفاده از رنگ روشن کرم پودر یا پنکیک گوشه‌های صورت را پر کنید. رنگ روشن کرم پودر به گوشه‌ها حجم می‌دهد و باعث می‌شود کشیدگی چانه به چشم نیاید.

 

 

برای اینکه پنکیک روی پوست صورتم خوب بخوابد و پوسته پوسته نشود، چه کار باید بکنم؟

دو تا پنج دقیقه قبل از پنکیک، از کرم آبرسان به پوست استفاده کنید. این طوری پوست‌تان مرطوب می‌شود و دیگر خشک نیست. پوست خشک پنکیک را جذب نمی‌کند و پوسته پوسته می‌شود ولی اگر پوست را از قبل مرطوب کنید، دیگر با این مشکل مواجه نمی‌شوید.

 

 

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرم

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه