ما در اینجا زیباترین ایده ها از جمله یک درخت زیبای کریسمس برای تزئین حیاط و یا یک تاج زیبای کریسمسی برای درب ورودی را برایتان بیان کرده ایم که می توایند از این ایده ها بهره برده و متناسب با این ایام ،خارج از خانه اتان را هم به زیبایی تزئین کنید.


با نزدیک شدن به ایامکریسمس بهتر است محیط خارج از خانه خود را هم برای رویارویی با این ایام تعطیل آماده سازید و ما در اینجا زیباترین ایده ها از جمله یک درخت زیبای کریسمسبرای تزئین حیاط و یا یک تاج زیبای کریسمسی برای درب ورودی را برایتان بیان کرده ایم که می توایند از این ایده ها بهره برده و متناسب با این ایام ،خارج از خانه اتان را هم به زیبایی تزئین کنید.

این ایده کریسمسی در فضای باز با ارزان ترین قیمت اجرا خواهد شد. به این ترتیب که به سادگی چند گلدان شیشه ای ساده را تهیه کرده و داخل آن را با برف مصنوعی و میوه مصنوعی قرمز رنگ مانند زغال اخته پر کرده و داخل آن یک شمع قرار می دهیم و در نهایت آنها را روی سبزه هایی که در حیاط وجود دارد قرار داده و روشنایی را به این زیبایی به محیط حیاط انتفال می دهیم.
 

تاج گل اسکیتی
یک تاج گل زیبا را برای نصب روی درب ورودی و استقبال از مهمانان درست کرده ایم. این تاج گل دارای تم ورزشی و برفی می باشد. دو برف مصنوعی سفید رنگ و سپس یک جفت کفش بسیار کوچک سفید رنگ تهیه کرده و آن را داخل یک قابی که از فوم سبز درست شده است قرار می دهیم. به این ترتیب یک دکور بسیار منحصر به فرد خواهیم داشت.

 
درختان کاج
این مدل دکوراسیون برای فضای باز از چند تاج گل بسیار کوچک درست شده که آنها را به رنگ سفید رنگ کرده ایم و در نهایت داخل یک جعبه سفید رنگ قرار داده ایم و روی راه پله های ورودی خانه گذاشته ایم.

 
آبنبات های تزئینی
قرار دادن یک گلدان سفید رنگ جلوی درب ورودی که پر ازآبنبات های شکری و تزئینی باشد می تواند یک ایده ی کاملا منحصر به فرد و کلاسیک برای تزئیناتکریسمسی باشد. برای این کار می توانید عصاهای پلاستیکی تهیه کرده و دورتادور آنها روبان ها یا طناب های قرمز بزنید و در نهایت آنها را داخل یک گلدان سفید رنگ قرار دهید.

 
صنوبرهای همیشه سبز
برای نمایش هر چه بهتر تزئینات کریسمس می توانید گلدان هایی از صنوبر را دورتا دور حوض آب یا در لبه ی پنجره ها قرار دهید و از سرو و کاج هم می توانید استفاده کنید و محیط بیرونی خانه را در این روزهای سرد زنده کنید.

 
درب ورودی خانه 
یک حلقه گل کاملا سفارشی با استفاده از انواع زیور آلات و وسایل تزئینی درست کرده و آن را به درب اصلی خانه آویزان کرده تا بتوانید با زیبایی هر چه تمام به استقبال مهمانان رفت. هم چنین با استفاده از شمع و یک سری جعبه های آجری محیط و فضای جلوی درب ورودی خانه را به سبک سنتی درآورده و آنرا هماهنگ با ایام کریسمس تزئین کرده ایم.

 
گلدان مجسمه ای
یک گلدان بسیار کوچک سبز را تهیه کرده و داخل آن را پر از شاخه هایی که به رنگ سفید آنها را رنگ کرده ایم قرار می دهیم و درنهایت لابه لای آنها چیزهای تزئینی قرمز رنگ مانند کبوترهای مصنوعی قرمز رنگ قرار می دهیم .بهتر است گلدان گل را هم با رنگ قرمز رنگ کنید. 

 
چراغ کریسمس
این چراغ های کریسمسیبرای فضای باز ایده ای منحصر به فرد می باشند. گلدان های چوبی و یا حصیری تهیه کرده و پارچه بسیار نازک مثلا از جنس حریر دورتادور آن می بندیم و داخل آن یک لامپ قرار می دهیم و به زیبایی درخشش نور را از داخل آن مشاهده می کنیم و لذت می بریم.

 
گلدان های شمعدانی 
استوانه های شیشه ای ارزان قیمتی که در اندازه های مختلفی باشند را تهیه کرده و داخل آنها را با وسایل تزئینی پر کرده و شمع هایی را داخل آنها قرار می دهیم. در نهایت آنها را روی گلدان هایی که در حیاط داریم قرار می دهیم و به این سادگی یک دکور مینیاتوری و کلاسیک درست می کنیم.
 تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه