گاهی خانم ها اوقات ناخودآگاه کارهای اشتباهی را انجام می دهند که می تواند به سلامتی خودشان آسیب بزنند. در این بخش اشتباهات رایج خانمها را بیان میکنیم.


هر زن در مورد ظاهرش  بسیار آگاه است. آنها می توانند  رژیم غذایی و تمرینات سخت را بخاطر زیبایشان انجام دهند، اما گاهی اوقات ناخودآگاه  کارهای اشتباهی را انجام می دهند که می تواند به  سلامتی خودشان آسیب بزنند. در این بخش اشتباهات رایج خانمها را بیان میکنیم:

پوشیدن کفش پاشنه بلند
پوشیدن کفش پاشنه بلند گاهی اوقات ممکن است  به پاها صدمه بزند. فشار بر روی مفاصل به  ورم مفاصل، انگشتان چکشی، کمر درد و صدمات تاندون منجر می شود. سعی کنید پاشنه کفش  بیش از ۱.۵ سانت نباشد.

سایز اشتباه سینه بند
این یک واقعیت ثابت شده است که خیلی از زنان، اندازه سینه بند را اشتباه انتخاب می کنند . پوشیدن سینه بند نه تنها در لباس های شما تاثیر می گذارد همچنین  باعث درد گردن  می شود. همچنین اگر خیلی تنگ باشد می تواند باعث تحریک پوست  شود. اندازه سینه بند خیلی مهم است

غذا خوردن احساسی
 مطالعات ثابت کرده است که زنان بیشتر در معرض ابتلا به غذا خوردن ناسالم می باشد. غذا خوردن احساسی نه تنها  باعث چاقی می شود بلکه  سبب اختلالات خلقی و افسردگی  می شود.

خوابیدن با آرایش
 اغلب اوقات که خسته به خانه می آیید مستقیم به تختخواب می روید و حوصله پاک کردن آرایش را ندارید. خوابیدن با ریمل و آرایش چشم و ابرو می تواند به چشم صدمه بزند و کرم باقیمانده بر روی پوست سبب آسیب پوستی می شود.

نداشتن خواب کافی
ممکن است وقتی کارهای مهمی دارید شب را بیدار بمانید یا دیر بخوابید اما ، کمبود خواب  مشکلات افزایش مصرف کالری، بیماری های قلبی، استرس، افسردگی و غیره همچنین می تواند تشدید بیشتر به علت اختلال در خواب جدی مانند بی خوابی  و آپنه خواب بیش از حد باشد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : hidoctor.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه