فضای آشپزخانه شما هم تنگ و کوچک است؟ نگران نباشید با ترفندهای زیر می توانید چیدمان هایی عالی برای فضای کوچک تان داشته باشید.


برای استفاده بیشتر از فضای آشپزخانه تان بهتر است از کمدهای ویترینی دیواری استفاده کنید. این کمدها هم جایی برای قرار دادن وسایل تان هستند و هم فضای اشپزخانه کوچک تان را زیباتر می کنند
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 1

می توانید از فضای بالای سینک ظرفشویی تان هم استفاده کنید. برای بالای سینک ظرفشویی تان از قفسه های چوبی استفاده کنید.
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 2

چون فضای آشپزخانه شما کوچک است بهتر است از ظروفی با رنگ سفید استفاده کنید. این کار باعث می شود فضای شما بزرگتر به نظر برسد. همچنین برای بزرگتر کردن فضا می توانید از سنگ های مرمر استفاده کنید.
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 3

یکی دیگر از این ایده ها استفاده از رنگ سبز زیتونی روشن است. با این کار یک قسمت از آشپزخانه تان را از قسمت های دیگر جدا می کنید. دقت داشته باشید برای این رنگ دیوار باید از ظروف سفید استفاده کنید.
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 4

اگر آشپزخانه تان پنجره دارد برای اطراف پنجره از رنگی مانند طلایی استفاده کنید. این کار باعث می شود وقتی نور به رنگ طلایی برخورد می کند فضای آشپزخانه تان را بزرگتر نشان دهد.
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 5

یکی دیگر از ایده ها این است که می توانید بالای اجاق گازتان چند ردیف قفسه نصب کنید و از ان به عنوان جایی برای لیوان های تان استفاده کنید.
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد - تصویر 6

برای کفپوش آشپزخانه های کوچک حتما از رنگ های روشن استفاده کنید. این کار باعث می شود تلالو نور در آشپزخانه تان بیشتر شده و در نتیجه فضای تان را بزرگتر نشان می دهد 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه